Blog > Komentarze do wpisu

Adrian Kołodziej opinie po szkoleniu

Adrian Kołodziej jest niewątpliwie bardzo ciekawą osobą i jako pierwsza osoba w branży biznesowej udokumentował, że jego niszowy biznes wygenerował od zera ponad milion złotych obrotu. Dobrze słyszałeś – ponad milion obrotu sprzedając szkolenia elektroniczne. Wiele czytałem o samym Adrianie i tutaj opinie są podzielone. Jedni uważają go za żywą legendę, inni czepiają się tego, że pieniądze, które podaje są tylko obrotem

Adrian Kołodziej jest niewątpliwie bardzo ciekawą osobą i jako pierwsza osoba w branży biznesowej udokumentował, że jego niszowy biznes wygenerował od zera ponad milion złotych obrotu. Dobrze słyszałeś – ponad milion obrotu sprzedając szkolenia elektroniczne. Wiele czytałem o samym Adrianie i tutaj opinie są podzielone. Jedni uważają go za żywą legendę, inni czepiają się tego, że pieniądze, które podaje są tylko obrotem. Prawda jest pośrodku. Adrian zarobił okrągły milion od zera, ale wydał około 680 tysięcy na reklamę. Można się tego przyczepić, gdyby nie fakt, że tak duża inwestycja była poczyniona z jego kieszeni. Czyli musiał mieć te pieniądze na koncie, aby je wydać. Dlatego dla mnie, to marketingowy fenomen. Wiem, że hejterzy będą bruździć na temat każdej osoby, której udało się osiągnąć sukces, ale niestety polskiej mentalności nie zmienisz.

Postanowiłem więc zamówić szkolenie „Magnat Marketingu” o którym tak głośno. Szkolenie kosztuje bagatela 600 złotych i zawiera 198 stron notatek, oraz 6 płyt CD.

Magnat marketingu adrian kołodziej opinie

Od razu mówię, że nie byłem przekonany do zakupu, ale ostatecznie przekonał mnie genialny copywriting. Wielu znanych copywriterów może się schować przy tej perswazji. Zresztą warto się zastanowić dlaczego tacy znani copywriterzy jak Darek Puzyrkiewicz są klientami Adriana.

Do rzeczy, oto moje wrażenia. Dużo rzeczy, które były w środku jest mi znana ponieważ bardzo często jeżdżę na szkolenia. Jednak w środku było bardzo wiele nowych rzeczy totalnie rewolucyjnych. Moja opinia jest trochę stronnicza, ale uważam, że ten kurs powinien kosztować 2 razy tyle. W środku masz gotowe schematy, przykłady i kampanie do wykorzystania. Jest również rozpisana cała sekwencja product launchu. Prywatny klient Adriana zapłacił za ten materiał 6 tysięcy złotych i zarobił na nim 50 tysięcy. W programie masz te informacje jako część szkolenia. Według mnie szkolenie jest rewelacyjne i warte każdej ceny, a Adriana uważam za jedyną osobę, która pokazuje jak faktycznie generować zyski bez lania wody. W Magnacie Marketingu znajdziesz takie informacje, że czasami włos jeży się na głowie. Pewne rzeczy nie powinny być mówione klientom, ale za to właśnie doceniam ten produkt. Bez owijania w bawełnę możesz usłyszeć wszystko co działa, a o czym jako klient nie powinieneś wiedzieć.

środa, 02 października 2013, michallimanowski
adrian kołodziej opinie adrian kołodziej magnat marketingu recenzja Adrian Kołodziej geniusz

Polecane wpisy

Z zawodu copywriter
z zamiłownia bloger.

Na codzień prowadzę kampanie
reklamowe AdWords dla
dużych firm, po godzinach ojciec 2
dzieci. Potrzebujesz wskazówek
z zakresu copywritingu,
reklam PPC? Zasubskrybuj
moją stronę.